SON DAKİKA

Teknoloji ve Gündem Haberleri

Empire Total War Yeni Ek Paket Yolda

Empire Total War Yeni Ek Paket Yolda
Bu haber 22 Ekim 2016 - 3:35 'de eklendi .

Empire Total War oyunu geliştiricileri tarafından 1. Dünya savaşı için yeni yüzüyle bir ek paket geliştirildiği açıklandı.

SEGA tarafından hazırlanan Total War oyunları her serisiyle birlikte strateji tutkunlarını kendine bağlamaya devam ediyor. Buna göre, serinin en geniş sefer haritalarından birisine sahip olan ve modern silahların kullanıldığı oyun serisi Empire Total War için resmi yapımcı firma yeni bir ek paket hazırladığını belirtti. Yep yeni ateşli silahlar, bayraklar, ülkelerin yanı sıra tank ve uçak gibi modern savaş araçlarının da oyuna yansıtılacağı gelen bilgiler arasında. Türk oyuncuları ilgilendiren Osmanlı İmparatorluğu ise oyunda İstanbul, Ankara ve Ermenistan sınırlarından oluşuyor. Bulgaristan, Yunanistan ve İngiliz – Fransız manda yönetimindeki Suriye ve Irak’ta oyundaki gerçekçiliği gözler önüne seriyor. En güçlük devletler birisi olan Almanya İmparatorluğu da işgal ettiği topraklar kendi mülkü olmakla beraber sınırlarda birlikler oluşturulmuş. Deniz kuvvetlerindeki üstülükte Büyük Britanya’ya verilmiş. Oyun tanıtım fragmanı yakında yayınlanacak olmasından dolayı herkes heyecan içerisinde. Total War: Atilla gibi yeni seri oyunları bırakıp Empire’ye dönmeyi düşünen kullanıcıların sayısı da az değil.

Ek Paket Bekleniyor

Oyun resmi forumunda oyun yeni ek paketi için konular açılmış ve önerilerde alınıyor. SEGA bu ek paketi Steam üzerinden mi yoksa DLC olarak mı sunacak bilinmiyor.

 

Buna Bakın!  Call of Duty: Infinite Warfare BF 1'i Geçti
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA